Hotel Stadion

Hotel Stadion - ubytování v Beskydech

Objevte krásy Valašska a užijte si pobyt v Rožnově pod Radhoštěm.

ONLINE REZERVACE

Ubytování na hotelu Stadion

hotel stadion

Celková kapacita hotelu Stadion je 48 lůžek v 18 pokojích, z toho je 10 pokojů dvoulůžkových, 5 pokojů třílůžkových, 2 pokoje čtyřlůžkové a 1 pokoj pětilůžkový. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné na jednotlivých patrech. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci s osmdesáti místy u stolu. Zařízení je svým vybavením vhodné především pro pobyt mládeže, sportovních kolektivů a méně náročné klientely. Je ideální pro pořádání sportovních soustředění, pobytů dětí v přírodě a pod.

Ubytování v campingu Sport

Bungalov

Camp Sport se rozprostírá na ploše 4 ha. Na této ploše je 150 míst pro umístění stanů či karavanů s možností připojení na elektrickou síť o napětí 220 V. Zhruba polovina campu se nachází pod vzrostlými stromy, které zajišťují celodenní stín. Součástí campu je budova sociálního zařízení s umyvárnami, WC, kuchyňkou a prádelnou. Pro míčové hry slouží prostor se sítí na volejbal. U ohniště je možnost grilování. Sortiment základních potravin nabízí bufet přímo v kempu.


Restaurace

Možnosti stravování

Hotel Stadion disponuje vlastní restaurací s nabídkou denního menu. K ubytování lze objednat snídaně, polopenze i plné penze. Restauraci mohou využívat také hosté campingu Sport.